Vítáme Vás na stránkách školicího střediska firmy Centrum Pávovská s.r.o.

Vchod

Naše nové, moderní a technicky nadstandardně vybavené školicí středisko je v provozu od ledna 2013.

 

Vybavení učeben

Středisko je vybaveno potřebnou audiovizuální a prezentační technikou a umožňuje tak lektorovi použít širokou paletu zdrojů. Prostory jsou klimatizované. Kromě využití pro vlastní účely počítáme i s využitím ostatními subjekty, obchodními partnery v rámci regionu a s jeho pronájmem.

  • PC pro uživatele vč. PC pro školiteleProjektor
  • dataprojektor, projekční plátno
  • magnetická tabule, flipchart
  • digitální kamera, ozvučení, LCD televizory
  • multifunkční kopírka

 

Dopravní dostupnost

Školicí středisko vzniklo nadstavbou 1. podlaží ve stávajícím objektu JMA GROUP na ul. Pávovské 15b, Jihlava, v rozvíjející se průmyslové lokalitě s velmi dobrou dopravní dostupností z dálnice D1 i MHD – stanice autobusů (linky 12 a 3) jsou přímo před objektem. Naši klienti mohou využít venkovní parkování u objektu se značnou kapacitou parkovacích míst.

 

Možnosti využití

Nabízíme využití našeho vzdělávacího střediska pro školení a prezentaci firem, pořádání vzdělávacích akcí, seminářů a počítačových kurzů za velmi zajímavé ceny.
Bezbariérový přístup zajistí výtah do 2. podlaží budovy, kde se nachází celé školicí centrum. Klienti budou přivítáni v prostoru haly s recepcí s uvedením do dvou školicích sálů. Dále školicí středisko nabízí prostory pro odpočinek a občerstvení. Pro zajištění provozu je k dispozici kuchyňka, kancelář střediska a soc. zařízení.